WYCENA NIERUCHOMOŚCI

Witam Państwa na stronie firmy Wycena i Pośrednictwo Nieruchomości zajmującej się obsługą rynku nieruchomości. Firma została założona przez Monikę Wiertlewską, rzeczoznawcę majątkowego o nr uprawnień 4501 nadanym w 2006r przez Ministra Budownictwa.  Kilkunastoletnie doświadczenie na rynku nieruchomości zdobyte w wiodących instytucjach finansowych oraz instytucjach zajmujących się wyceną nieruchomości pozwala mi oferować usługi na najwyższym poziomie.   Firma świadczy kompleksowe usługi w zakresie wyceny nieruchomości, pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz w doradztwie majątkowym i analizach rynku nieruchomości.

Firma świadczy kompleksowe usługi w zakresie:

  • wycena nieruchomości,
  • operaty szacunkowe,
  • rzeczoznawca majątkowy,
  • pośrednictwo w obrocie nieruchomościami,
  • doradztwo majątkowe i analizy rynku nieruchomości.

Misja firmy:

Zagwarantowanie klientom najwyższej jakości usługi polegającej opartej na wieloletnim doświadczeniu, z zachowaniem zasad etyki zawodowej oraz poufności.

Priorytety firmy:

– rzetelność oraz profesjonalizm,

– indywidualne podejście do każdego zlecenia,

– wsparcie merytoryczne w kompletowaniu dokumentacji związanej z nieruchomościami.

O mnie

Doświadczenie na rynku nieruchomości zaczęłam zdobywać od 2000r pracując jako specjalista ds. kredytów  hipotecznych. Posiadam także wieloletnie doświadczenie w sektorze bankowym  w obszarze analizy wycen nieruchomości dla potrzeb kredytów hipotecznych.  Pozwala mi to zrozumieć zarówno potrzeby klientów, sprostać wymogom stawianym przez banki  oraz pomóc klientom w uzyskaniu kompletnej dokumentacji tak by proces kupna/sprzedaży nieruchomości czy też ubiegania się o  kredy hipoteczny skrócić do minimum.

Firma świadczy usługi dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw, spółdzielni mieszkaniowych, deweloperów, instytucji bankowych, urzędów administracji państwowej i samorządowej i innych. Obszar działania to głównie miasto Łódź  wraz z sąsiednimi powiatami.

Joanna Balińska

pośrednik nieruchomości

Mam ponad pięcioletnie doświadczenie na rynku nieruchomości. Od 2019r posiadam licencję Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami Federacji Porozumienie Polskiego Rynku Nieruchomości Nr 22926. Specjalizuję się w wynajmie oraz sprzedaży nieruchomości z rynku wtórnego na terenie Łodzi oraz sąsiednich gmin.

Służę moim doświadczeniem oraz znajomością rynku w trakcie sprzedaży lub zakupu wymarzonego mieszkania. Pomagam w sposób optymalny przejść przez wszystkie etapy transakcji.  W pracy kieruję się dobrem klienta. Jestem dokładna, sumienna oraz rzetelna. Ważny jest dla mnie rozwój osobisty, by w przyszłości równie profesjonalnie wykonywać swoją pracę.